Спеціальні потреби

Серед афганців зменшується підтримка угруповання Талібан


Афганська поліція в Кабулі
Афганська поліція в Кабулі

Результати нового опитування громадської думки вказують на те, що кількість афганців, що підтримують угруповання Талібан, зменшилася до найнижчого дотепер рівня. Результати опитування оприлюднила у вівторок базована у США неприбуткова організація Фундація Азії. В цю пору 29 відсотків опитаних симпатизують мотивам повстанського угруповання, що наполовину менше, ніж два роки тому.

Хоча 46 відсотків афганських громадян вважають, що їх країна іде у правильному напрямку, понад третина, 35 відстотків, не погоджуються з цією оцінкою. Ці дані віддзеркалюють найвищий рівень незадоволення з часу, коли ця організація розпочала опитування у 2004 році.

Респонденти вказують на брак безпеки, як на їх найбільшу проблему. Безробіття і корупція – це також дві з провідних проблем у житті афганців.

Серед причин для оптимізму вказується на відбудову країни, покращення в освіті та відчуття кращої безпеки. Респонденти також заявили, що зроблено поступ у таких сферах щоденного життя, як доступ до питної води, освіта і медична опіка.

Афганці також підтримують політичну розв’язку конфлікту, причому 82 відсотки підтримують урядові зусилля щодо примирення з такими збройними угрупованнями, як Талібан.

XS
SM
MD
LG