Спеціальні потреби

Південноафриканська поліція застосувала гумові кулі проти страйкуючих шахтарів


Поліція в Південно-Африканській Республіці застосувала сльозогінний газ та гумові кулі проти демонстрації шахтарів, які відмовляються повернутися до роботи, поки не будуть задоволені їх вимоги щодо підвищення заробітної плати.

Ці шахтарі є серед 12 тисяч працівників Англо-Американської компанії «Платінум», які були звільнені раніше цього місяця після проведення страйку в Растенбурзькій копальні без схвалення профспілок. Поліція також заявила у вівторок, що страйкарі підпалили генератор.

Компанія запропонувала поновити шахтарів на роботі, якщо вони повернуться до шахти до вівторка. Також їм запропонували окрему виплату в розмірі 230 доларів. Але шахтарі кажуть, що цього не достатьно, та вимагають такого ж підвищеня платні, яке отримали шахтарі компанії «Ломін», що також страйкували на початку цього року.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG