Спеціальні потреби

Iншi виборчi новини - 2004-10-26


Київ – 25 жовтня. Прем`єр Янукович уже висувається кандидатом на наступнi президентськi вибори, опозиція знову заявляє про перешкоди Віктору Ющенку у проведенні зустрічей з виборцями, а полiтологи висловлюють сумнiви щодо зриву виборiв.

На зустрiчi з виборцями на Житомирщинi прем`єр та кандидат у Президенти Віктор Янукович заявив, що виконає всі свої обіцянки, оскільки його команда має намір взяти участь у парламентських виборах за півтора року. Більше того, Янукович заявив, що збирається виставити свою кандидатуру на президентських виборах 2009 року. Янукович також додав, що уряд ніколи не піде на зниження рівня пенсій, тому що це заборонено законом.

Водночас штаб Віктора Ющенка сьогодні заявив вже про четвертий випадок, коли літаку кандидата не дозволяють сісти в аеропорту. У даному разі йшлося про Миколаїв, попри труднощi, його все-таки вдалося виступити.

Тим часом Президент Леонід Кучма назвав події в ніч з суботи на неділю під ЦВК "брудною спробою тиску на ЦВК". Він обурвся з приводу поведінки народних депутатів і закликав керівників правоохоронних органів не реагувати на провокації в ході виборів глави держави.

Надходить і чергова інформація про обшуки в офісах громадських організацій. Сьогодні працiвники Управління по боротьбі з організованою злочинністю увiрвалися до приміщення Спілки Української Молоді у Сумах та Сумського обласного комітету молодіжних організацій, представники яких беруть активну участь у діяльності ініціативи "Студентська хвиля" та Коаліції молоді "Наша Україна". За словами координатора "Студентської хвилі" в Сумській області Георгія Сахнюка, без пред’явлення судового рішення та будь-яких інших документів, правоохоронці почали вилучати комп’ютери.

Водночас українські політологи заявляють, що не вірять у сценарій зриву виборів, оскільки це не вигідно як владному, так і опозиційному кандидату. Політолог Володимир Фесенко каже, що можливий зрив виборів лише на окремих дільницях, особливо там, де опозиційний кандидат може мати суттєву перевагу.

XS
SM
MD
LG