Спеціальні потреби

У США стурбовані наслідками старіння населення
Бюро перепису населення США прогнозує, що до 2080 року кожний п’ятий американець буде віком понад 55. Експерти остерігають, що в майбутньому різко зростуть витрати на медичну опіку для старших віком громадян. Серед іншого цього тижня опубліковано звіт з дослідження, в якому висловлюється занепокоєння якістю життя старшого віку пацієнтів, яким сучасна медицина продовжує життя.

Завдяки сучасній медицині дедалі більший відсоток старших віком людей виживає після перебування у відділеннях інтенсивної терапії. Згідно з даними останніх досліджень, рівень виживання становить 60 відсотків.

Для автора дослідження Гани Вунш ця статистика не особливо втішна.

«Для багатьох цих пацієнтів ризик смерті або поновної госпіталізації найвищий у перші шість місяців після повернення з лікарні».

Доктор Вунш та її колеги будують свої висновки на прикладі 35 тисяч пацієнтів старшого віку, які потрапляли у відділення інтенсивної терапії. Дослідники використовували дані, зібрані в рамках державної програми медичної опіки для старших віком людей, Медикер.

Перед найбільшим ризиком були пацієнти, які потребували кисневі маски, і яких було переведено до реабілітаційних центрів.

Доктор Вунш каже, що за офіційними даними, сьогодні у США живе понад мільйон американців старшого віку, які проходили лікування у відділеннях інтенсивної терапії:

«Ми повинні приділяти набагато більше уваги пацієнтам, яких виписують з лікарень, а не залишати їх з самою думкою, що вони могтимуть жити просто, як колись».

Детальніше про результати дослідження групи професора Вунш з Колумбійського університету можна дізнатися в англомовному журналі «Американської медичної асоціації».Відео - найголовніше

Історія Демократичної партії США. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:25 0:00
XS
SM
MD
LG