Спеціальні потреби

Єгипетські християни протестують проти смертельного нападу на віруючих


У південному Єгипті християни-копти влаштували насильницькі протести після того як з автомобіля обстріляно прихожан Коптської церкви, де щойно закінчилося Різдвяне богослужіння. Шестеро віруючих загинуло.

У скоєній після опівночі атаці низка озброєних чоловіків відкрила вогонь по християнських коптах, які виходили з церкви у провінції Кена після Різдвяної меси. Внаслідок нападу у містечку Наг-Гамаді також загинув єгипетський поліцейський. Кілька молільників отримало поранення.

Сьогодні християнські копти-мешканці міста вийшли на вулиці на знак протесту проти атаки. Сутички з поліцією відбулися біля церкви та лікарні, куди відправлено тіла жертв. Поліція застосувала сльозоточивий газ у намаганнях розігнати натовп.

Єпископ християн-коптів у Наг-Гаммаді сказав, що він закінчив Різдвяне богослужіння на годину раніше з уваги на погрози на адресу членів його парафії. Парафіяни повідомили, що отримали телефонні дзвінки з попередженням про відплатні дії за ймовірне зґвалутвання у листопаді молодої мусульманки імсцевим християнином.

XS
SM
MD
LG