Спеціальні потреби

Опра Вінфрі припиняє своє телевізійне шоу

Легендарна ведуча телеканалу ABC Опра Вінфрі оголосила, що планує припинити випуск своєї програми у серпні 2011-го року. «Опра Вінфрі шоу» виходить в ефірі більше 20 років. За чверть століття програма принесла Опрі надзвичайну популярність, мільярди доларів прибутку і взагалі зробила цю чорношкіру жінку частиною американського життя. Багато хто навіть скаже, що Опра вплинула на хід історії.

Опра Вінфрі за свою телевізійну кар’єру не лише здобула шалену популярність для себе особисто. За гроші, які вона заробила, продаючи шоу по усьому світу, вона здійснила багато доброчинних проектів, зокрема в Африці. Опра стало означати більше, ніж просто телеведучою.

Бути другом Опри стало не лише престижно, але й корисно. Появою на зірковому Олімпі їй завдячують багато людей – від психолога Доктора Філа до декоратора Нейт Беркус. Багато хто, переконаний, що і в обранні Барака Обами президентом США Опра зіграла не останню роль. Вона була однією з перших, хто підтримав Обаму, а відтак була з виборцями у Чикаго, коли оголосили про його перемогу. Опра, як і Обама, розпочали свою професійну кар’єру у цьому місті.

Зараз важко собі уявити американський телевізійний простір без «Шоу Опри Вінфрі». Але мало хто вірить, що зірка ток-шоу не придумає чогось ще більш грандіозного.

Інше за темою

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG