Спеціальні потреби

Із зростанням безробіття у США, зростає кількість рекрутів

Представники Пентагону зазначають, що цього року кількість молодих рекрутів у США найвища із 73-го року, відколи військова служба перестала бути обов’язковою. Дедалі більше молодих юнаків вибирають службу у війську не в останню чергу тому, що ринок праці не залишив їм кращого вибору.

Через напружену ситуацію в Афганістані та Іраку, американській армії потрібно дедалі більше військовослужбовців. Беручи до уваги сьогоднішнє сповільнення ринку праці, для багатьох юнаків військова служба – чи не єдиний вихід.

Для рекрутингових відділень це гаряча пора. Вперше з 1973- го року, – відколи служба у війську стала добровільною - американська армія виконує свій план з набору новобранців.

Заступник міністра оборони США Біл Кер каже, що із зростанням безробіття кожен працедавець, який наймає на роботу, отримує якісь переваги.

На сьогодні кількість безробітних у США – найбільша за останні 26 років і становить 9,8%. Втім, серед людей віком 18-19 років цей показник становить 24%. Серед чоловіків цього віку показник ще вищий – 28%.

Новобранець Дейвид Квінтеро каже, що знайти роботу зараз справді важко. Відслуживши перший термін у військово-морських силах, він здійснив кілька невдалих спроб знайти роботу, і вирішив знову підписати контракт на службу в збройних силах.

Будучи у війську, каже він, ви точно отримаєте зарплатню кожних два тижні. Це гарантія безпеки і стабільності. Для нього і його друзів це багато значить.

Чимало випускників шкіл вважають, що краще провести кілька років у військовій формі, аніж просидіти цей час у батьків на канапі.

Аби задовольнити потреби військових сил, останнім часом вимоги до новобранців було занижено. У військо брали людей з низьким навчальним балом, і навіть з кримінальним минулим. Однак тепер лави американських збройних сил готові поповнити і більш кваліфіковані новобранці.
XS
SM
MD
LG