Спеціальні потреби

У Нью-Йорку посилено заходи безпеки

Поки лідери світу вирішують глобальні проблеми, правоохоронці Нью-Йорка, де відбувається сесія Генеральної Асамблеї ООН, працюють у поті чола, аби гарантувати безпеку зібрання та міста загалом. Напередодні Федеральне бюро розслідувань попередило усі правоохоронні органи на місцях про можливість нападів на легко доступні об’єкти такі як готелі або спортивні арени. І хоча не існує конкретної інформації про загрозу, правоохоронці Нью-Йорка та інших великих міст США посилили заходи безпеки. Нью-Йорк завжди вважали головним об’єктом потенційних терористичних атак. Тож місцева поліція завжди на поготові.

Минулого тижня ФБР заарештувало трьох людей у Нью-Йорку та Денвері, за підозрою у підготовці терактів. Майже одночасно з цим, уряд розіслав по всій країні рекомендацію посилити заходи безпеки особливо у містах. ФБР наполягає, що попередження не пов’язане з арештами. У центрі слідства – 24 річний іммігрант з Афганістану, який начебто визнав, що пройшов тренування у таборі Аль-Кайди. Вважається, що він разом з іншими готував теракт у Нью-Йорку.

Слідчі кажуть, що ФБР та поліція Нью-Йорка активно шукають місце виготовлення бомби. Вони вважають, що десь існує гараж або інше приміщення де зберігаються частини цієї бомби.

Вибух у готелі в Джакарті минулого літа, чергове нагадування вразливості легкодоступних об’єктів. Аби запобігти терактам, поліція Нью-Йорка міняє стратегію щодня. Спеціальні машини і тисяча офіцерів поліції постійно пересуваються містом. Інколи вони перевіряють об’єкт два три дні поспіль, інколи ні. Особливу увагу приділяють готелям та спортивним аренам. А керівництво транспортної системи міста збільшило кількість правоохоронців та закликало своїх пасажирів уважно стежити за незвичною поведінкою.

Відео - найголовніше

Нідерланди та Румунія передадуть Patriot Києву.Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:10 0:00

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG