Спеціальні потреби

Знайдено фрагменти черепа, який міг належати Ґонґадзе


Страшна знахідка, що може стати вирішальним доказом. У Білоцерківському районі під Києвом знайшли фрагменти черепа, який, імовірно, належить вбитому журналісту Георгію Ґонґадзе. Про це вранці у вівторок повідомили інформагенції з посиланням на джерело у правоохоронних органах.

За словами джерела, фрагмент людського черепа знайшли слідчі оперативної групи у місці, яке вказав під час допиту екс-генерал міліції, а нині головний обвинувачений у вбивстві Ґонґадзе Олексій Пукач.

Пізніше Генеральна прокуратура України підтвердила: фрагменти черепа, що може належати Гонгадзе, знайшли сьогодні під Білою Церквою, неподалік від села Сухоліси. При цьому у ГПУ зазначили: знайдений фрагмент пошкоджений, оскільки в цьому місці будували дорогу, працював екскаватор.

Судмедекспертизу знайдених фрагментів призначено на середу 29 липня. Про це повідомив увечері в інтерв`ю 5-у каналу заступник генпрокурора Микола Голомша. Як він сказав, «слідчі допускають, що це голова, череп Георгія Ґонґадзе», проте щоб з`ясувати це достеменно, потрібно дочекатись результатів експертизи.

Голомша підтвердив: місце слідчим справді вказав Пукач. Водночас заступник генпрокурора не відповів на запитання про те, назвав Пукач імена «замовників» вбивства чи ні, пославшись на таємницю слідства.

Посадовець відкинув також як безпідставні розмови про те, буцімто справу використовують як засіб політичного тиску.

Як повідомлялося, колишній генерал міліції Олексій Пукач був затриманий 21 липня в селі Молочки Чудновського району Житомирської області.

Генеральна прокуратура України висунула заарештованому офіційне звинувачення у вбивстві Георгія Ґонґадзе.

А Служба безпеки України повідомила про те, що Пукач назвав імена «замовників» вбивства Ґонґадзе та пообіцяв слідчим показати місце, де захована голова вбитого журналіста.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG