Спеціальні потреби

Обаму прохолодно приймали в західних районах США

Президент Барак Обама перебував з дводенним візитом на західному узбережжі Америки. Там він збирає кошти на виборчі кампанії для Демократичної партії. Першою зупинкою для Обами став Лас-Вегас у штаті Невада. У місцевому Палаці Цезаря президент виступав на підтримку сенатора Гаррі Ріда.

Візит до Лас-Вегаса може допомогти президенту поліпшити відносини Білого дому з місцевим політикумом. Ці відносини підірвані після виголошення Обамою промови, в якій він критикував витрачання федеральних коштів на бонуси менеджерам фінансових компаній та їхні розважальні поїздки до Лас-Вегаса у час кризи.

Місцеві чиновники кажуть: слова президента завдали чималих збитків регіону, який чи не найбільше потерпає від кризи. Президент Обама сказав:

«Не можна видавати великі преміальні, доки платникам податків не повернули гроші. Не можна купувати літаки за рахунок фірми. Не можна їздити до Лас-Вегаса чи на Супер-Кубок за кошти платників податків. Має існувати підзвітність і відповідальність. І цим я займуся як президент Сполучених Штатів».

У президентській промові, виголошеній Бараком Обамою дев’ятого лютого в місті Елкгарт у штату Індіана, мешканці Лас-Вегаса почули образливі для себе слова. Тепер, коли президент відвідує їх місто, вони вимагають від нього публічного вибачення. Перед лас-вегаським Палацом Цезаря вишукувалося чимало протестувальників. Одна з мешканок міста сказала, що хотіла б, щоби щоби Обама пішов на національне телебачення і сказав, що Лас-Вегас – це чудове місце, куди можна приїздити і витрачати гроші, де можна проводити зустрічі.
Коментарі Обами викликали схожу реакцію і в мера Лас-Вегаса та губернатора штату Невада. Утім мер Оскар Ґудмен таки зустрів президента в аеропорту.


Інше за темою

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG