Спеціальні потреби

Ліві партії відзначили річницю Жовтневої революції


Українські ліві партії святкували сьогодні 91 річницю Жовтневої революції. Організувала мітинги та демонстрації Комуністична партія. У Києві її активісти традиційно пройшли ходою від станції метро «Арсенальна» до Майдану Незалежності.

До традиційних антинатівських гасел додали вимоги про відставку президента. Мовляв, саме він винен у погіршенні життя людей та економічній кризі. Учасники мітингу згадували радянські часи:

- «Я б хотіла, щоб був парад і радянська влада. Бо ми дуже страждаємо, горюємо, мучимося. Це не життя, а якась помаранчева чума».

- «Жовтнева революція – це єдина революція, яка звільнила трудящих від експлуатації міжнародного капіталу».

- «Для мене Ленін – це бог земний».

Самі організатори оціннють кількість демонстрантів у столиці у 10 тисяч. Однак, правоохоронці називають удвічі меншу цифру. Навіть проїзд автотранспорту центральною вулицею столиці Хрещатиком – не перекривали. Кажуть – порушень громадського порядку під час мітингів та демонстрацій цього разу не було. Декілька десятків молодих людей із праворадикальних організацій стояли неподалік із антикомуністичними гаслами. Мітингувати на одній площі з політичними опонентами їм напередодні заборонив суд.

Мітинги відбулися і в інших містах України. Більш масовими вони були на сході країни. В одному із сіл Донеччини сьогодні відновили зруйнований памятник Леніну. На Сумщині ж навпаки – місцева влада докладає зусиль, щоб демонтувати монументи, які нагадують про комуністичне минуле країни.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG