Спеціальні потреби

В Україні розпочинається кампанія ‘HАТО – ТАК!’


Громадська кампанія «НАТО – ТАК!» розпочинається в Україні. Інформаційну кампанію про НАТО, зініційовану партією «Наша Україна», обіцяють розгорнути в усіх реґіонах. Першою акцією став урочистий захід у Національному палаці мистецтв «Україна».

Роз`яснювальній кампанії про НАТО «Наша Україна» віддала свій партійний бренд. Гасло «Так!» і підкова, що були символами Майдану, тепер мають послужити іншій справі – донесенню до українців правди про НАТО. Ініціатори кампанії ставлять перед собою амбіційну мету – здійснити перелом у громадській думці, і обіцяють не припиняти зусиль, доки Україна не отримає Плану дій щодо членства.

Переконувати українців планують простими аргументами на зразок того, який навів на брифінгу для преси голова партії «Наша Україна» В`ячеслав Кириленко:

«Ми не будемо стомлюватися розповідати кожному українцю і в Криму, і в Севастополі, і у Львові, і в Донецьку, і в Луганську, що взагалі-то головні критики НАТО уже давно свій вибір зробили. Ми будемо пояснювати, що далеко не найбідніші, як правило, критики ідей вступу України до НАТО давно уже навчають своїх дітей тільки в університетах країн НАТО; ми будемо пояснювати, що чільні і не бідні критики вступу України до НАТО давно уже скуповують нерухомість тільки в країнах НАТО, відкривають свої рахунки тільки в країнах НАТО».

Презентація акції «НАТО – ТАК!» відбулась у столичному палаці «Україна», куди з`їхались активісти НСНУ з усіх областей; пряму телетрансляцію вів 5-й канал. Учасникам демонстрували фрагменти багатосерійної документальної стрічки «НАТО – свій чи чужий?» Перед ними виступали політики, журналісти, військові; ініціативу прийшли також підтримати відомі українські гурти й співаки.

А поки прихильники НАТО у залі палацу «Україна» скандували «НАТО – ТАК!», противники біля входу гукали в мегафони «НАТО – геть!». Кілька десятків комуністів та прогресивних соціалістів відзначили початок всеукраїнської інформаційної кампанії про НАТО проведенням чергового мітингу протесту.

Нагадаємо, що у четвер 29 травня у Сімферополі сталися сутички між прихильниками і противниками євроінтеграції України. Пікет під гаслом «НАТО – Так!», проведений представниками правих партій, викликав гнів комуністів; учасниками бійки стало близько двохсот людей.

За даними соціологів, більшість українців – до 60% – наразі виступає проти членства України в НАТО. При цьому, як засвідчують ті ж соціологічні опитування, абсолютна більшість громадян не володіє інформацією про Північноатлантичний альянс.

Інше за темою

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG