Спеціальні потреби

Росія знову погрожує націлити ракети на Україну


Президент Росії Володимир Путін знову заявив, що російські ракети будуть перенаправлені на Україну, Чехію та Польщу, якщо там будуть встановлені елементи американської системи протиракетної оборони.

Таким чином під час своєї прес-конференції він прокоментував наміри України приєднатися до Плану дій щодо набуття членства в НАТО. За його словами, Росія буде вимушена перенаправити ракети на країни, які створюють загрозу національній безпеці Росії.

Що стосується газових переговорів з Україною, то Президент Росії заявив, що питання існування посередників у процесі поставок газу в Україну визначила українська сторона.

“Якщо тепер Україна хоче від них позбутися, то ми готові створити нові підприємства де “Газпром” буде мати ті ж 50%”, – сказав російський президент.

Володимир Путін також заявив, що не має заперечень щодо того, щоб стати Прем'єр-міністром Росії. За його словами, президент задає стратегію розвитку країни, але прем'єр-міністр на чолі уряду це найвища посада у виконавчій владі країни.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG