Спеціальні потреби

Уряд Пакистану посилив контроль над ядерним арсеналом


Президент Пакистану Первез Мушараф посилив контроль уряду над ядерним арсеналом країни. До цього кроку його змусило занепокоєння у світі, що ядерні технології можуть опинитися в руках терористичних угруповань. Національне командування матиме повний контроль над дослідами, розробкою і виготовленням ядерних технологій. В опублікованій заяві представники збройних сил заявили, що безпека ядерного арсеналу Пакистану повністю надійна.

Минулого місяця американська газета “Нью-Йорк Таймс” повідомила, що Сполучені Штати витратили майже сто мільйонів доларів на програму допомоги Пакистану зробити свою ядерну зброю безпечнішою. Газета посилалася на експертів, які зазначають, що ядерний арсенал Пакистану є одним із найбільш уразливих у світі на дії терористів.

Колишній прем’єр-міністр Пакистану Наваз Шаріф оприлюднив заяву про те, що він братиме участь у парламентських виборах восьмого січня. Він закликав до відновлення на посадах суддів, звільнених, коли Мушараф запровадив надзвичайний стан, і до припинення втручання збройних сил у політичне життя країни.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG