Спеціальні потреби

Понад дві третини пакистанців невдоволені діями Мушарафа


Згідно з результатами опитування громадської думки в Пакистані понад дві третини пакистанців невдоволені становищем у країні і хочуть, щоб Президент Первез Мушараф подав у відставку.

Опитування провів базований у Сполучених Штатах Міжнародний республіканський інститут. У рамках дослідження опитали три з половиною тисяч осіб у всіх чотирьох провінціях Пакистану.

Майже 60% опитаних висловились проти підтриманої Сполученими Штатами пропозиції, щоб Президент Мушараф і лідер опозиції і колишній прем’єр-міністр Беназір Бгутто сформували уряд національної єдності.

Опитування виявило, що жодна політична сила не здобуде більшості голосів у парламентських виборах, що відбудуться восьмого січня. 30% опитаних висловили підтримку партії пані Бгутто, 25% заявили, що готові голосувати за партію колишнього прем’єр-міністра Наваза Шаріфа, а 23% сказали, що віддадуть своїй голоси партії президента.

Більшість респондентів осудили запровадження надзвичайного стану в країні. Президент Мушараф заявив, що скасує надзвичайний стан в суботу.

XS
SM
MD
LG