Спеціальні потреби

Проповідник закликає американців отямитись від покупок


У Сполучених Штатах триває сезон різдвяно-новорічних покупок. Прибутки першого дня сезону, так званої “чорної п'ятниці”, перевершили усі сподівання та становлять за підрахунками десять мійльярдів доларів. Утім не всім американцям передсвяткова лихоманка до вподоби. До числа активістів спрямованого проти покупок руху належить проповідник Билл Тейлен. Про нього навіть зняли фільм під назвою “Що би придбав Ісус”.

За цей святковий сезон американці за прогнозами витратять майже півтрильйона доларів. Щороку багато з них заганяють себе такими покупками в борги. Рівень персональних банкрутств зростає. Рівень національних заощаджень – нижче 1%.

Проповідник Билл Тейлен говорить, що настав час припинити покупки: “Тепер кожного Різдва від нас очікують рятувати економіку, безмірно обтяжуючи себе покупками. Ні! Є інші шляхи!!!”

Антипокупець Билл Тейлен називає себе проповідником з церкви “Спиніться купувати”. Цей дивак поставив перед собою серйозне завдання. Про нього знято новий фільм “Що би купив Ісус?”.

У “чорну п’ятницю” проповідник Билл прямо звертався до людей із закликом не купувати. Чи вдалось йому на когось вплинути?

Представник банку “Ваковіа” Марк Витнер каже, що заклик більше заощаджувати негативно позначається на економіці:

“В економіці це викликає парадокс – заощаджувати гроші дуже добре. Але якщо усі разом цим займуться, то для економіки почнуться грандіозні труднощі”.

За словами Била Тейлена, труднощі вже тут, але в цей період божевільних передсвяткових покупок його слова чує не кожен.

Відео - найголовніше

Луганська філармонія у Львові. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:48 0:00
XS
SM
MD
LG