Спеціальні потреби

Бгутто виступила проти ідеї тимчасового уряду у Пакистані


Колишній Прем’єр-міністр Пакистану Беназір Бгутто відкинула ідею нового тимчасового уряду і закликає опозиційні партії об’єднатися проти Президента Первеза Мушарафа. Виступаючи із заявою після її звільнення з-під домашнього арешту в Лахорі, пані Бгутто заявила, що тимчасовий уряд, який мав би провести загальні вибори, неприйнятний. Призначені на початок січня вибори не можуть бути вільними і справедливими, якщо вони відбуваються за умов надзвичайного стану.

Генерал Мушараф сьогодні прийняв присягу від членів нового тимчасового Кабінету Міністрів, який очолює теперішній голова Сенату Могаммадміян Сумро.

У Пешаварі та в інших містах сьогодні відбулися антиурядові протести, які поліція знову розігнала.

Тимчасом до Пакистану прибув перший заступник Державного секретаря США Джон Неґропонте на розмови з Президентом Мушарафом. Він заявив, що Сполучені Штати хочуть співпрацювати з владою Пакистану, його народом і політиками, щоб наладнати політичний процес. Поки що не відомо чи Неґропонте зустрінеться з Беназір Бгутто. Вашингтон не раз закликав генерала Мушарафа скасувати надзвичайний стан, відновити дію Конституції і піти у відставку з посади начальника штабу збройних сил.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG