Спеціальні потреби

Партія регіонів досі не зареєструвала своїх депутатів


26 листопада минає крайній термін для проведення першого засідання новобраної Верховної Ради. Однак, менше ніж за 20 днів до цієї дати політичні сили, які перемогли на виборах не можуть дійти згоди, на коли призначати перше засідання.

На чергове засідання робочої групи, яка готує початок роботи парламенту сьогодні знову не з’явилися регіонали. Аргумент – Центрвиборчком досі не зареєстрував офіційно їхніх кандидатів. Про те, що регіонали самі не подали документів до ЦВК вони не кажуть. Однак, їхні супротивники з помаранчевих фракцій називають це банальним затягуванням. Лідерка БЮТ сьогодні виступила з відповідними звинуваченнями на адресу регіоналів. Мовляв, люди зачекалися законів, а політична сила, яка каже про стабільність, робить все, аби росхитати ситуацію. Закликає домовитися і Володимр Литвин, який вважає, що це мають зробити лідери тих політичних сил, які потрапили до Ради, інакше, прогнозує він, політичний конфлікт загострюватиметься.

Втім, затягування процесу поки що лише на руку помаранчевим, які досі не можуть дійти остаточної згоди щодо коаліції. І якщо бютівці готові проголошувати коаліцію вже на першому засіданні, то нашоукраїнці досі не мають підписів усіх депутатів під угодою про її створення. Ні Ігор Кріль, ні Василь Петьовка, ні Іван Плющ не змінили свого рішення і цей документ не підписали. Дискусії всередині НУНС тривають. Однак її лідер В’ячеслав Кириленко разом з Юлією Тимошенко заявляють – крайній терімн для проведння першого засідання Ради – 20 листопада.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG