Спеціальні потреби

Віктор Зубков може стати новим Прем'єром Росії


Президент Росії Володимир Путін вніс кандидатуру Віктора Зубкова на посаду нового прем'єр-міністра країни. Спікер нижньої палати парламенту Борис Гризлов наразі говорить, що Путін запропонував Думі схвалити кандидатуру Зубкова. Останній на даний момент очолює управління державного фінансового моніторингу, яке бореться з відмиванням грошей.

Як очікується, голосувати у цій справі депутати Держдуми будуть у п'ятницю. Загалом же несподівана заява Путіна надійшла уже через кілька годин після того, як Прем'єр-міністр країни Михайло Фрадков та його уряд пішли у відставку. Як сказав Путін, цей крок необхідний був для того, аби переформувати уряд перед парламентськими виборами, що відбудуться у грудні.

Між тим Державний департамент США висловив готовність співрацювати з будь-яким новим Урядом Росії для вирішення багатьох складних питань в американсько-російських відносинах.

Речник Держдепу Шон МакКормак також висловив надію на те, що парламентські і президентські вибори в Росії будуть прозорими, і не лише у день голосування, але й під час передвиборчих кампаній. А що ж до прохання прокоментувати ймовірність того, чи може новий Прем'єр Зубков стати наступником Ппрезидента Путіна, МакКормак заявив, що залишить це питання для політологів та експертів.

XS
SM
MD
LG