Спеціальні потреби

У справі Кушнарьова багато розбіжностей і запитань


Необережне вбивсто, чи вбивство з непрямим наміром – адвокат дружини Євгена Кушнарьова та прокуратура не дійшли згоди щодо формулювання вбивства відомого політика. Попри резонанс цієї трагедії, чимало фактів справи досі залишаються таємницею.

Смерть одного з лідерів Партії регіонів у січні цього року сколихнула всю Україну. Народний депутат постраждав від вогнепального поранення на полюванні і, незважаючи на титанічні зусилля лікарів, помер за добу. Однак, обставини як саме стався фатальний вистріл так і залишилися таємницею для українців. Досі достеменно не відомо, хто ще був на полюванні разом з Кушнарьовим, де саме пролунав вистріл і що робили високопосадовці на полюванні у сезон, коли воно було заборонене. І чи справді стріляв Володимир Завальний, як це розробляє слідство. Принаймні у адвоката вдови Кушнарьова В’ячеслава Стовби з цього привду є сумніви. Також він не згоден і з формулюванням, що його висуває прокуратура:

“Якщо слідство і надалі кваліфікуватиме дії Завального, як вбивство з необережності, воно має подати докази, що він передбачав наслідки своїх дій”.

Адвокат каже, що опитував мешканців ближніх сіл і вони вказували навіть інший час, коли лунали постріли. Пізніше їх вже опитували якісь люди про те, що вони розповідали адвокату. Відтак, він вважає, що слідство щось приховує.

Натомість прокурор Харківської області Василь Сільчук каже, що жодних нових даних про трагедію з Кушнарьовим в нього немає:

“У мене немає іншої точки зору, аніж та, яка була до цього, стосовно особи, яка вчинила цей злочин, як також способу та обставин”.

Поза цим в цій історії чимало невідомо. І дні після трагедії українські ЗМІ порушили чимало питань, які мали стосунок до цієї резонансної справи – від того, чому чиновники полюють у заборонений час до того, чи достатнім є забезпечення районних лікарень, аби врятувати життя людини у таких випадках. Ажіотаж спав, але всі ці питання так і залишилися без відповіді. Як і те, що насправді сталося з одним із найвідоміших українських політиків.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG