Спеціальні потреби

На мітингу в Одесі ліві сили закликали до акцій протесту 


Першого травня усіх “кривих, сліпих, глухих, косих та безногих” в Одесі закликали захистити коаліцію на майдані у Києві. Цей заклик пролунав на мітингу представників лівих сил з вуст однієї із активісток Партії регіонів України. Власне сам мітинг відбувався поруч з дитячим атракціоном розміщеним на Куликовому полі міста. Донедавна на цьому місці височів чи не єдиний у причорноморському місті пам’ятник вождю світового пролетаріату.

Відвідувачів дитячого атракціону комуністи називали бандерівцями, капіталістами та запроданцями а трибуну, де нині відбуваються молодіжні дискотеки брали під червоними прапорами з вигуками “Ура” і таким завзяттям наче знову, повторюючи 1917-й рік, оволоділи Зимовим палацом у Петербурзі.

Лідер обласної організації Компартії України Євген Царьков, розпочинаючи мітинг, згадав Службу безпеки України. На його думку, саме українські спецслужби робили все можливе для залякування учасників першотравневих акцій, телефонуючи до двох активістів партії і погрожуючи їм. Царьков вважає це продовженням тієї істерії, яку помаранчева команда під керівництвом і за сприяння СБУ прагне розв’язати в Україні. Далі лідер комуністів погрожував зателефонувати до депутатів Коаліції національної єдності і вимагати “розібратися з одеськими подіями”.

Справді народними партіями Євген Царьков назвав Компартію, Соцпартію та Партію Вітренко. За його словами “усі інші – просто пацюки, які у це свято відсиджуються вдома і прагнуть споїти ветеранів дешевою горілкою”.

Нинішнє політичне протистояння в Україні ліві політичні партії Одеси вважають спробою конституційного перевороту, вони закликали до активної підтримки акції прихильників коаліції у столиці.

Комуністи Одеси заявили про намір і далі робити все можливе для унеможливлення вступу України до НАТО та оголосили про намір розпочати нову загальнонародну акцію. Це буде збір підписів серед мешканців міста на підтримку ідеї про імпічмент Президента України Віктора Ющенка.

Євген Царьков зазначив: “Ми з від 2 травня розпочинаємо акцію зі збирання підписів за імпічмент президента. Відповідний законопроект від імені депутатів комуністів, регіоналів зареєстрований у Верховній Раді України. Тому на сьогоднішній день народна ініціатива зі збирання підписів за імпічмент президента легітимна. Ми маємо право сказати “так” або “ні” такій політиці Президента України”.

Лідер одеських комуністів Євген Царьков переконаний, “якщо капітал здатен буде перемогти нас цього року, на усіх досягненнях великої радянської історії буде поставлений хрест”.

Учасники мітингу тримали гасла на підтримку Антикризової коаліції, плакати із закликами зменшити ціни на споживчі товари та житлово-комунальні тарифи, і навіть портрети Йосипа Сталіна.

Представниця Партії регіонів та проросійської організації “Єдіноє Отєчєство” Лілія Качановська закликала усіх присутніх на підтримку коаліції:

“Сьогодні закликаю усі партії опозиції. Косі, криві, сліпі, безногі... Усі на Київ. Сьогодні помаранчеві знову хочуть захопити Майдан. Не дамо! Ми не хочемо війни. НАТО нам не потрібне. Ми маємо стояти на смерть, а не віддавати нашу землю американцям. Слава великому Леніну і усім нам, хто жив у його часи”.

На мітингу в Одесі найбільш активним та учасникам столичних акцій коаліції у Києві вручили відзнаки. На тому і розійшлися...

XS
SM
MD
LG