Спеціальні потреби

Зростання тарифів – предмет дискусій уряду


Зростання тарифів на житлово-комунальні послуги в Україні стало однією з тем сьогоднішнього засідання українського уряду. Віктор Янукович заявив, що у низці регіонів місцева влада підняла тарифи всупереч законам і натякнув на звільнення чиновників.

Соціологи твердять, разом із зростанням тарифів на житлово комунальні послуги, серйозно знижується рейтинг влади. Як показали останні дослідження Центру Разумкова, більшість українців винними у зростанні тарифів вважає уряд, і лише чверть опитаних звинувачує у цьому місцеву владу. Такі тенденції не можуть не хвилювати Віктора Януковича та його команду, яка прйишла до влади з рекордними рейтингом – 32%, а тепер має менше 25%. Відтак тема тарифів сталa предметом обговореня на засіданнi уряду.

Урядова комісія, яка досліджувала обгрунтованість зростання тарифів каже про те, що багато з них встановлено неправильно. Наприклад в Києві влада заклала у тарифи гроші на судові витрати тих, хто не хоче за ними сплачувати, в Ужгороді – у тарифи включені представницькі видатки чиновників. Відтак Янукович натякає – за ці речі місцевим керівникaм доведеться розплатитися своїм звільненням:

“Думаю, що дехто не досидить на своєму посадовому місці до кінця цієї зими. Нам слід швидко виправити цю ситуацію, і я впевнений в тому, щь весна переможе насправді, а не так, як хтось собі уявляє. Вона переможе з порядком, який ми наводитимемо і в регіонах, і в центрі”.

Цей закид стосується активності Юлії Тимошенко, яка сьогодні поїхала в турне регіонами і взяла участь у засіданні міськради Вінниці щодо тарифів. Активність лідерки у цьому питанні допомагає їй здобувати політичні бали. Однак, це явно не до вподоби владі та Антикризовій коаліції, в якій дві ліві фракції змушені голосувати проти ініціатив БЮТ щодо обмеження зростання тарифів.

А поки тривають політичні протистояння довкола тарифної теми, українці не поспішають платити за новими цінами.

Відео - найголовніше

Як в НАТО оцінюють перебіг бойових дій в Україні. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:09 0:00
XS
SM
MD
LG