Спеціальні потреби

Як українцi дивляться на Майдан сьогоднi


Напередодні другої річниці Помаранчевої революції один з польових командирів Тарас Стецькiв назвав Майдан «цивілізаційним вибором українського народу». Представник протилежного табору Нестор Шуфрич заявив, що це був «обман, здійснений окремими політиками». Чим був Майдан для пересічних українців? Ось погляди деяких киян:

«Майдан. Це був духовний вибух. Про це не можна говорити без сліз. Це був дух, і душа, і великі надії, і велика віра».

«Це була величезна афера. Група забезпечених грошима осіб використала невдоволення людей своїм життям для того, щоб захопити владу».

Майдан – це наша батьківщина. На це ніхто не очікував. На революцію приїжджали люди з усіх кутків».

«Це – єднання людей, які на перший план поставили власну гідність. Я б сказав, не національну гідність, а просто людську гідність. Ці люди прийшли не заради пана Ющенка, чи Юлі, а заради себе, заради України як держави. І вони прийдуть знов, якщо треба буде».

«Таке буває раз у житті. Я своїй сестрі, яка живе у Дніпропетровську, казав: тут треба побувати, вдихнути це повітря, відчути цю атмосферу».

«Я по цей час не зрадила Майдан. Ющенко – така чудова людина: двічі мені руку цілував. На мітингу і на форумі. Що ще майдан – я тут вісім раз була! Вісім раз була на Майдані».

«Це був щирий спротив брехні. Отим безсовісним фальсифікаціям, бандитській наглості. Шановні, що ми маємо? Бандити знову коло влади».

«До влади прийшли ті, хто повинен сидіти в тюрмах. А вони сіли в радах. І це дуже шкода, що ми стояли, кричали «Геть!», а воно прийшло і сіло».

«Ну всі ж кажуть наші політики, що по закону треба, щоб Янукович був. Ну хай буде Янукович – народ буде терпіти. А коли побачить, що Янукович веде не туди, тоді народ підніметься. Я так думаю».

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG