Спеціальні потреби

Про заяви Порошенка щодо полiтреформи


Українські політики сьогодні коментували заяву одного з лідерів Народного Союзу Наша Україна Петра Порошенка про ініціативу відміни політичної реформи. Різко негативно таку ініціативу відкоментували спікер Мороз та прем`єр Янукович. Натомість в НСНУ вважають, що конституційні зміни посилюють авторитаризм прем`єра.

Наша Україна у своєрідний спосіб привітала Віктора Януковича зі стоднівкою його керування урядом. Спочатку пролунала ініціатива про перегляд поліреформи, а потім з`явилася інша заява – із закликом до Кабінету піти у відставку за результатами недолугої роботи протягом трьох місяців. Янукович відповів на перше зауваження. Він каже, що конституційна реформа відбулася і діє в Україні одинадцятий місяць, і намагання політиків робити кроки по відношенню до чинної Конституції не будуть мати юридичних наслідків.

«Я хочу поставити питання Петру Порошенку, яскравому прибічнику помаранчевої революції, який вважав перемогою, що така авторитарна система президентського правління пішла у небуття», – сказав прем`єр.

Підтримує його і спікер Мороз. Водночас він зазначає, що Порошенко не заявив би про перегляд реформи без Ющенка.

Втiм Мороз також закликає до миру. Він каже, що хоче спільно працювати з Нашою Україною у владі і натякає – якщо «нашоукраїнцi» і не передумають щодо опозиції, то їх фракція може просто розколотися на частини.

Натомість самi «нашоукраїнці» перед з`їздом все впевненіше говорять про перегляд реформи. Юрій Ключковський сьогодні заявив, що ця реформа лише сприяла зміцненню авторитарності у прем`єра і нічого доброго українцям не принесла.

XS
SM
MD
LG