Спеціальні потреби

В Нью-Йорку нагороджували найактивніших жінок світу


20 чарівних жінок з усього світу цими вихідними отримали у Нью-Йорку нагороди за їх внесок у суспільне життя людства. Асоціація Світових Нагород вже втретє відзначила досягнення жінок. Попередні дві церемонії відбулися в Європі.

Цим разом честь вручити нагороди випала колишньому президенту Радянського Союзу, лауреату нобелівської премії миру Михайлу Горбачову. «Вручення нагород видатним жінкам, для мене це приємна місія. Напевно багато чоловіків заздрять мені», - додав він.

Володарками нагород стали переважно актриси, співачки та моделі. Жінки були нагородженні за їхній внесок у вирішення проблем самовираження, гендерної рівності, свободи та боротьби з соціальною й економічною залежністю у світі. Американська комедійна актриса Вупі Голдберг отримала нагороду за внесок у розвиток шоубізнесу: «Сказати, що це надзвичайний момент, значить не передати навіть частини моїх відчуттів. Горбачов, дівчата з проекту. Хто б коли-небуть подумав, ніхто з тих кого я знаю. Але людина, якій належить ця нагорода - це моя мама. Вона навчила мене - якщо ти маєш трішки, розділи це наполовину і дай людині поряд з тобою», - говорить Вупі.

Поміж інших володарок нагород Сюзан Шарандон, Шерон Стоун, Клаудіа Шіфер, Люсі Лю. Для жінок загалом церемонія нагородження найактивніших з них стала символом можливостей сучасної жінки. Актриса Тері Хетчер говорить так: «Жінки природньо роблять стільки речей, починаючи від народження дитини і виконуючи роль матері. Це дає нам можливість впливати на світ, на глобальні зміни». А співачка Глорія Естефан додає: «Все, що я бачила коли росла, були жінки, які могли робити все у хаті. Тож я ніколи не думала що можу чого добитися».

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG