Спеціальні потреби

Про конференцію Партії регіонів в Харкові


Прем’єр-міністр України Віктор Янукович вважає, що необхідно прийняти зміни до Конституції, надавши більше повноважень міським радам. Його починання гаряче підтримують на Харківщині, де Партія регіонів більшість у Радах майже на всіх рівнях.

Про збільшення ролі місцевих рад говорили і на конференції місцевого осередку Партії регіонів у Харкові, а ще відзначали, що вони виконають обіцянки перед виборцями, але не всі.

«Ми відстояли позиції по НАТО. В універсалі записано, що це питання повинно вирішуватись тільки на всеукраїнському референдумі. Повноцінна участь в ЄЕП, укріплення зв’язків з Росією та іншими країнами СНД, що звичайно, не суперечить європейській інтеграції України. Ми знаємо, що для вирішення питання статусу російської мови, необхідні внесення поправок в Конституцію, що можливо тільки при наявності конституційної більшості», - йдеться в заяві лідера хаківських регіоналів, голови облради Василя Салигіна.

Хоча наразі партія регіонів є лідируючою в області, її керівники не задоволені роботою у після виборчий період. Надто мало людей поповнюють її ряди:

«Задача, яка стоїть перед нами – забезпечити до кінця року ріст партійних рядів до 100 тисяч чоловік. Це складає приблизно 5 відсотків виборців Харківської області. Це ми повинні давно зробити, але що відбувається в організації. Залучення прибічників партії упали на 30 відсотків. Про яку працю ми можемо говорити! В Харкові мешкає приблизно 1.5 мільйона чоловік, а за останній місяць в партію прийнято, уявіть собі, аж 10 чоловік», - заявив Василь Салигін.

Експерти, яких ми опитали, відмовились коментувати, зазначивши, що партія регіонів діє традиційно радянськими методами, вважаючи, чи більше членів, тим краще для партії. А якщо постала проблема виконання плану з новобранців, то незабаром людей почнуть заганяти до партійних лав, використовуючи адмінресурс. Голова Харківського відділення КВУ Михайло Камчатний заявив, що ті люди, які б і хотіли вступити до партії, просто не можуть її знайти. Після виборів КВУ безуспішно намагається знайти штаб чи приймальню Партії регіонів. Ця проблема стосується, зокрема, і Нашої України, оскільки наразі знайти партію, чи відповідальних за зв’язки з виборцями неможливо.

Відео - найголовніше

"В Америці немає місця насильству", — Джо Байден. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:39 0:00

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG