Спеціальні потреби

Республіканська більшість обрала нового лідера


Учора ввечері республіканці у палаті представників обрали собі нового лідера. Ним став конгресмен з Огайо Джон Бейнер. Сто двадцятьма двома голосами «за» при ста дев'яти ''проти'' республіканці обрали Бейнера своїм лідером.

Мало хто прогнозував такий розвиток подій. Фаворитом гонки вважався близький до колишнього лідера республіканської більшості Тома Ділея - Рой Блант з Місурі. Саме останній виконував обов'язки лідера з того часу, як проти Ділея були висунуті звинувачення у фінансових махінаціях. Після голосування Джон Бейнер заявив, що вважає своїм завданням вирішувати проблеми простих американців.

Я вражений підтримкою своїх колег стати новим лідером республіканців у Палаті Представників. Це були надзвичайні перегони. Я думаю мої колеги хотіли ухвалити серйозне рішення і вони його ухвалили. І ось що я хочу сказати. Ми прийшли сюди для роботи від імені американців. Я не прийшов сюди не тому що хотів бути конгресменом, а щоб допомогти вирішити проблеми з якими американці стикаються щодня. Ми хочемо з новою силою взятись за вирішення серйозних справ, чого від нас очікують американці».

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG