Спеціальні потреби

Президент Ющенко готує звернення до народу


У річницю інавгурації президент Ющенко звернеться до українського народу. У промовi має окреслити своє бачення виходу країни з політичної кризи. Нині відомо, що президент готує зміни до Конституції та деякі акти, які би нормалізували роботу уряду.

Річницю своєї тріумфальної інавгурації Віктор Ющенко зустрічатиме на фоні політичної та економічної кризи в країні. На думку більшості експертів, протягом цього року впливовість Ющенка на ситуації в країні лише знижувалася, що продемонструвала недавня відставка кабінету Єханурова.

Відсутність уряду, відсутність Конституційного суду та неконтрольваний парламент – так виглядає українська влада зараз.
Віктор Ющенко щораз лише намагється довести, що він знає, як діяти далі і що не втрачає контролю за ситуацією. Останні політичні катаклізми він назвав похідними політичної реформи, яка стала реальністю з 1 січня. А відтак вiн віддав наказ Міністерству юстиції готувати нові зміни до Конституції із врахуваннями зауважень Венеціанської комісії до змін нинішніх.

Аби розв`язати урядову кризу, президенту готує також декілька актів, які визначать статус роботи уряду Єханурова. За словами глави президентського секретаріату Олега Рибачука, ці документи дадуть відповідь на питання: є уряд в країні, чи нема, має він право підпису міждержавних угод, чи не має.
Всім політикам президент пропонує свою давню ідею – підписати меморандум, в якому буде угода про чесні вибори та мораторій на дії, що дестабілізують ситуацію в країні.

А для того, аби пояснити свою позицію, президент пообіцяв у річницю інавгурації звернутися до народу. Рік тому він обіцяв робити це постійно, аби український народ розумів логіку дій нової влади. Однак з виконанням цієї обіцянки не склалося, як i не склалося з розумінням народом владної логіки, вважають оглядачi.

Відео - найголовніше

Вибори у США: Що таке Супервівторок? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:43 0:00
XS
SM
MD
LG