Спеціальні потреби

МВС: Україна запроваджує жорсткіші правила для авіаперевізників


Україна запроваджує нові обмеження на авіасполучення з іншими країнами. Про це повідомило Міністерство внутрішніх справ країни.

"МВС більше не надасть згоди на жоден авіаційний чартер. Пасажирське авіасполучення - закривається. Винятки будуть рідкісні і тільки за окремим рішенням - зі стовідсотковою обсервацією під контролем санітарних лікарів з подальшим тестом ПЛР. Тільки так. Не потрібно прокльонів, що мені надсилають з-за кордону. Заради безпеки мільйонів ми підемо на незручності для кількох тисяч", - написав міністр Аваков у себе на сторінці в мережі Фейсбук.

На такі жорсткі заходи МВС змушене йти після декількох конфліктних ситуацій із поверненням українських громадян із закордонних подорожей чартерними рейсами. Пасажири рейсів з В'єтнаму та Дохи відмовлялися залишатися на обов'язкову двотижневу ізоляцію, як того вимагало урядове рішення. Натомість пасажири стверджували, що про про обов'язкову обсервацію як умову евакуації до України їх не повідомили завчасно.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков обурюється, що люди знехтували власною безпекою і полетіли за кордон вже після оголошення в країні карантину.

"13 березня президент Зеленський звернувся до українців з проханням повернутися до країни в зв'язку із епідемією, що насувається... а тут дивлюся - кожен третій з тих, що повернулися напередодні на цьому скандальному спеціально організованому рейсі полетіли з України на Балі 13, 14 15 березня", - заявив міністр.

Міністр також поргожує жорсткими покараннями громадянам, які ухиляються від обсервації,

"Ті, хто втік з автобусів і ухилився від обсервації на цей момент вже отримали адміністративні протоколи або будуть оштрафовані (всі громадяни встановлені) - санкція: штраф до 17 тисяч гривень. Якщо у когось із пасажирів рейсу буде виявлений вірус, поліція прийме рішення про висунення звинувачень у відповідності зі ст.325 аж до арешту і утримання під вартою до трьох років", - погрожує керівник МВС.

Дивіться також: Не треба платити оренду за квітень: орендодавець у Каліфорнії вирішив допомогти орендарям під час пандемії. Відео

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG