Спеціальні потреби

Масштабні військові навчання під керівництвом США та НАТО триватимуть в Європі до червня


Завантаження бойових машин на судно США Bob Hope для доатсвки на підтримку навчань в Європі Defender Europe, Флорида, США, 25 березня 2021 року
Завантаження бойових машин на судно США Bob Hope для доатсвки на підтримку навчань в Європі Defender Europe, Флорида, США, 25 березня 2021 року

«Сили США продемонструють здатність бути стратегічним партнером у сфері безпеки на західних Балканах та в Чорноморському регіоні, підтримуючи діяльність на півночі Європи, на Кавказі, в Україні та в Африці», - заявили у Командуванні сухопутних сил США стосовно масштабних навчань Defender Europe, що розпочались в Європі минулого місяця.

Військові навчання за керівництва США та НАТО Defender Europe 21 триватимуть в Європі до червня.

В навчаннях беруть участь більше 28 000 військових з 26 країн, включаючи Україну.

Минулого тижня сили Транспортного Командування США розпочали завантаження військової техніки для переміщення до Європи на підтримку навчань. Загалом буде проведено чотири такі доставки, повідомили у командуванні,

Навчання Defender Europe, згідно з інформацією Командування Сухопутними силами США в Європі та Африці, включатимуть наступні заходи:

На початку травня в рамках Defender Europe буде проведено десантні навчання в Естонії, Болгарії та Румунії за участю 7 000 військових з 11 країн.

З середини травня до початку червня більше 5 000 військових з 8 країн проведуть навчання Immediate Response з вогневих стрільб а також логістичну операцію.

Також у цей період в рамках навчань Saber Guardian більше 13 000 військових з 19 країн проведуть навчання з вогневих стрільб, протиракетної оборони та масштабної медичної евакуації.

В червні в рамках командних навчань планується проведення операцій на території 104 країн на двох континентів.

Дивіться також: Авіаносець ВМС США «Двайт Ейзенгауер» пройшов Суецьким каналом. Відео

Авіаносець ВМС США «Двайт Ейзенгауер» пройшов Суецьким каналом. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:58 0:00

  • 16x9 Image

    Оксана Бедратенко

    Вебредакторка, журналістка, економічна оглядачка Української служби Голосу Америки. Висвітлюю теми міжнародних санкцій, економіки воєнного часу, світові тенденції на ринках нафти та газу, новини фінансової сфери. Пояснюю просто складні теми міжнародних відносин, економіки США, України та світу, як в розлогих статтях, так і в коротких графічних відео.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG