Спеціальні потреби

Трамп: уряд США закупить 100 мільйонів доз вакцини компанії Moderna


Президент США Дональд Трамп під час прес-брифінгу 11 серпня 2020 року
Президент США Дональд Трамп під час прес-брифінгу 11 серпня 2020 року

Уряд США закупить 100 мільйонів доз експериментальної вакцини, що розробляється компанією Moderna спільно з Національними інститутами здоров‘я США. Про це під час прес-брифінгу в Білому домі заявив президент країни Дональд Трамп.

Подібні угоди влада США уклала з шістьома фармацевтичними корпораціями, включаючи Pfizer та Johnson&Johnson.

«Ми інвестуємо в розробку та виробництво шести провідних прототипів вакцин, щоб забезпечити їх швидку доступність. Військові готові доставити вакцину американцям щойно її буде схвалено Адміністрацією США з контролю над продуктами харчування та ліками, і це схвалення вже близько», - заявив Трамп.

Згідно з даними компанії Moderna, сума угоди склала 1,53 мільярда доларів. Федеральний уряд США вже інвестував 955 мільйонів доларів у розробку цієї вакцини, заявили в компанії.

«Створюючи портфель вакцин для операції «Космічна швидкість», адміністрація Трампа збільшує ймовірність того, що Сполучені Штати матимуть щонайменше одну безпечну ефективну вакцину до 2021 року, - заявив міністр охорони здоров‘я США Алекс Азар. - Сьогоднішня інвестиція є наступним кроком підтримки цього прототипу вакцини, починаючи з ранніх стадій розробки компанією Moderna, в ході клінічних випробувань і тепер, для масового виробництва, щоб доставити сотні мільйони безпечних та ефективних доз для народу Америки».

В липні Moderna спільно з Національними інститутами здоров’я США розпочала останню фазу випробування вакцини від COVID-19. На цьому етапі планують з’ясувати, чи вакцина насправді ефективно захищає від зараження вірусом. До випробувань залучили до 30 тисяч волонтерів.

Дивіться також: Фондові ринки vs вакцина Covid-19: стан американської економіки на сьогодні. Відео

Фондові ринки vs вакцина Covid-19: стан американської економіки на сьогодні. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:52 0:00

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG