Спеціальні потреби

Велика Британія схвалила вакцину від COVID-19


Великобританія затвердила для широкого використання вакцину від COVID-19 – подробиці. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:02 0:00

Великобританія затвердила для широкого використання вакцину від COVID-19 – подробиці. Відео

Велика Британія першою із західних країн схвалила для застосування вакцину від COVID-19. В середу британська Агенція з регулювання ліків та товарів медичного призначення (MHRA) надала сертифікацію вакцині, розробленій компаніями Pfizer та BioNTech.

Розробники цієї вакцини заявляють про її ефективність на рівні 95%.

Прем‘єр-міністр країни Борис Джонсон заявив, що вакцина почне надходити для застосовування у Британії починаючи вже з наступного тижня. «Захист вакцинами зрештою дозволить нам повернути наші життя і зрушити економіку», - наголосив Джонсон.

Європейський Союз у своїй заяві підтримав більш тривалу процедуру затвердження вакцини. Європейська Агенція з ліків може надати схвалення для використання вакцини 29 грудня.

Очікується, що Адміністрація США з контролю якості харчових продуктів та ліків (FDA) ухвалить рішення щодо вакцини Pfizer 10 грудня.

Компанія Moderna цього тижня подала заявку до Адміністрації США з контролю якості харчових продуктів та ліків (FDA) з метою отримання дозволу на застосування вакцини у надзвичайних умовах.

Компанія подає подібний запит і до європейського регулятора Європейської агенції з ліків. Прототип розроблений Moderna показав 94,1% ефективності у запобіганні появі симптомів коронавірусу і 100% ефективності у запобіганні складного перебігу захворювання, йдеться у прес-релізі компанії.

Дивіться також: COVID-19 у США: медики готуються до більшого спалаху після Дня Подяки. Відео

COVID-19 у США: медики готуються до більшого спалаху після Дня Подяки. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:21 0:00

Відео - найголовніше

Мистецтво про непереможну силу жінки. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:27 0:00
XS
SM
MD
LG