Спеціальні потреби

Знову антирекорд; Україна в "червоній зоні"


Якщо у середу в Україні було зафіксовано понад дев'ятсот нових випадків коронавірусної хвороби, то у четвер - майже тисячу, що становить новий антирекорд.

Як повідомив на брифінгу міністр охорони здоров’я Максим Степанов, за минулу добу COVID-19 підтвердили у 994 осіб.

Міністр уточнив, що найбільша кількість підтверджених випадків припадає на Львівську, Одеську, Закарпатську області та місто Київ.

Очільник Мінохорони здоров’я наголосив також на тому, що показник хворих в активній станії захворювання виріс за останні 10 днів з 37 до близько 50 осіб на 100 тисяч населення.

Цей показник значно перевищує допустиму норму для країн «зеленої зони», тобто країн з відносно благополучною епідеміологічною ситуацією. Карту цих країн формував МОЗ, і до «зеленої зони» міністерство віднесло країни, де показник активних хворих не перевищує 40 осіб на 100 тисяч населення.

Як зауважив Степанов, «Коли ми визначалися з цим критерієм... тоді показник активних хворих в Україні становив близько 37 на 100 тисяч населення. На сьогоднішній день він становить близько 50. І все це сталося буквально за 10 днів, ми пройшли цей шлях від 37 до 50».

Говорячи про причини різкого спалаху захворюваності на COVID-19, міністр охорони здоров'я вказав, на його думку, головну: з пом'якшенням карантину українці перестали дотримуватися рекомендованих правил.

Водночас головний лікар країни повідомив добру новину: за останні три місяці ефективність лікування хворих на коронавірусну інфекцію значно зросла.

За даними МОЗ, загалом за весь час епідемії в Україні понад 40 тисяч лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них понад 1 тисяча летальних, понад 17 тисяч пацієнтів одужало.

Дивіться також: В Чилі школа використовує мікроавтобуси, щоб проводити заняття для дітей у віддалених районах. Відео

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG