Спеціальні потреби

У США заговорили про третю хвилю поширення COVID-19


7-річний Пол з мамою біля дому чекають на шкільний автобус. 3 серпня 2020 року, м. Даллас, Джорджія
7-річний Пол з мамою біля дому чекають на шкільний автобус. 3 серпня 2020 року, м. Даллас, Джорджія

Третя хвиля захворювань на COVID-19 може поширитись США вже найближчим часом, пише видання Time.

“Наближаючись до осені та зими, є чіткі ознаки третього зростання випадків, це нагадує те, що ми спостерігали на початку червня”, - йдеться у статті. У червні, як вважається, у США зафіксували другу хвилю захворювань.

У США заговорили про можливу третю хвилю поширення COVID-19. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:36 0:00

З часу останнього дня, коли був зафіксований найнижчий рівень захворювань на COVID у США - 9 вересня, кількість щоденних нових випадків зросла на 32%, пишуть журналісти, посилаючись на дані американського Інституту Джонса Гопкінса.

Журналісти роблять висновок, що цифри є тривожними, попри запевнення президента Трампа, що країна “завершує фінальний поворот” пандемії.

“За останньою інформацією, 90% країни ще не контактували з вірусом”, - заявив Том Інглесбі, директор Центру безпеки здоров’я при Інституті Джонса Гопкінса.

"Вірус не змінився і здатний швидко поширюватися, якщо йому нададуть таку можливість”, - додав фахівець.

Про те, що більше 90% американців залишаються вразливими до вірусу говорив і Директор Центрів контролю та профілактики захворювань США Роберт Редфілд.

«Центри з контролю та профілактити захворювань проводять кількаетапні дослідження по всій країні, вимірюючи реакцію імунної системи на патогени чи введені субстанції. Попередні результати першого раунду досліджень, показали, що більшість нашої країни – понад 90% населення – залишаються уразливими (до коронавірусу – ред. ГА)», - сказав Редфілд на слуханнях в Конгресі минулого місяця.

Як вважають журналісти, зараз вірус отримав шанс поширюватися країною, значною мірою, через політизацію носіння масок та соціальної дистанції, суперечливі рекомендації Центрів із контролю і профілактики захворювань США, а також, у статті йдеться, що політика деяких місцевих влад щодо коронавірусу часом сприяє поширенню хвороби.

Інглесбі також звертає увагу на зміну демографії поширення коронавірусу у США.

“В частині штатів середнього заходу зростання випадків пов'язані з молоддю, яка заразилась коронавірусом в університетах”, - сказав Інглесбі.

Time додає, що у США багато молодих людей додатково працюють у сфері обслуговування, як-то ресторани чи магазини, і це збільшує ризик потенційного поширення хвороби.

Наразі, йдеться у статті, є всі ознаки того, що третя хвиля коронавірусу буде сильнішою за перші дві - у квітні та червні цього року - тому що через холодну погоду більшість людей збиратимуться всередині приміщень, де вірус розповсюджується значно швидше від кашлю, чхання чи навіть під час розмови.

Дивіться також: Славалача - музичний проект гуртів з України, Білорусі та США

Славалача: музичний проект гуртів з України, Білорусі та США
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:20 0:00


Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в WhatsApp

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в WhatsApp

XS
SM
MD
LG