Спеціальні потреби

Штат Каліфорнія оскаржить в суді нові обмеження на студентські візи у США


Посадовці штату Каліфорнія заявили про намір подати в суд на рішення центральної влади США обмежити дію віз іноземних студентів у випадку, якщо університет повністю переходить на онлайн форму навчання.

Прокурор штату Хав‘єр Бесерра розкритикував рішення Імміграційної служби США, заявивши, що воно створює «ризики для навчальних можливостей, для студентів, які заслужили можливість тут навчатись, а також ризики для їх здоров‘я та добробуту».

Каліфорнія може стати першим штатом, який оскаржить це рішення в суді. Раніше з подібними позовами до федеральних судів звернулися Гарвардський університет та Массачусетський технологічний інститут. Про плани оскаржити рішення в суді також заявив Каліфорнійський університет, Університет південної Каліфорнії та Стенфорд.

Обмеження може вплинути на більш ніж мільйон іноземних студентів, які зараз навчаються у США, пише видання The Hill.

6 червня Імміграційна служба США оголосила, що іноземні студенти повинні будуть полишити Сполучені Штати, або перевестись до іншого навчального закладу, якщо їх університет планує провести осінній семестр виключно в режимі онлайн. Виключень до цього правила не передбачається навіть якщо уряд штату, або місцева влада видасть заборону на проведення очних занять з огляду на пандемію.

Дивіться також: Кількість нових випадків зараження COVID-19 у США продовжує зростати. Відео

Кількість нових випадків зараження COVID-19 у США продовжує зростати. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:45 0:00

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG