Спеціальні потреби

З ринку чи лабораторії - розвідка США вивчає, як почався спалах коронавірусу


Розвідувальні агенції США вперше визнали, що розслідують походження спалаху коронавірусу. Вони переконані, що COVID-19 не створений людиною вірус.

“Розвідувальна спільнота погоджується із поширеним науковим консенсусом, що вірус COVID-19 не створений штучно чи генетично модифікований”, - повідомили в Офісі директора з Національної розвідки.

“Як і у всіх кризових ситуаціях, експерти розвідувальної спільноти реагують, збільшивши ресурси та збираючи критичні розвідувальні дані, життєво важливі для національних інтересів США”, - додають у Офісі Національної розвідки.

“Розвідувальна спільнота продовжить пильно вивчати інформацію та розвідувальні дані, щоб виявити, чи спалах почався через контакт з інфікованими тваринами, чи це був результат випадку в лабораторії в Ухані”, йдеться у повідомленні.

Заява Офісу національної розвідки суперечить деяким теоріям, що нині поширюються у США, мовляв, новий коронавірус створили китайські науковці в урядовій лабораторії біологічної зброї.

У науковій спільноті США не вірять цим теоріям змови. Науковці переконані, що вірус швидше всього природним чином потрапив на м'ясний ринок в Китаї, або витік з однієї з урядових лабораторій Уханя, де проводяться цивільні дослідження потенційних біологічних небезпек.

У світі наразі заразилося на коронавірус 3,21 мільйона людей, майже 228 тисяч людей померли.

Дивіться також: Оновлені оцінки експертів щодо відновлення американської економіки

Оновлені оцінки експертів щодо відновлення американської економіки. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:20 0:00

XS
SM
MD
LG