Спеціальні потреби

Держдеп: США занепокоєні підтвердженням штрафів проти «Радіо Свобода» в Росії


Речник Держдепу Нед Прайс
Речник Держдепу Нед Прайс

Державний департамент висловив занепокоєння через утиски свободи преси в Росії, після того, як російський суд підтвердив введення штрафів проти «Радіо Свобода», запроваджених законом про «іноземних агентів».

З такою заявою виступив речник Державного департаменту США Нед Прайс під час брифінгу для преси у середу.

«Сполучені Штати глибоко занепокоєні зростанням репресивних дій з боку Росії, яка проводить утиски свободи вираження, включаючи дії проти представників ЗМІ», - наголосив Прайс.

«Зокрема нас непокоїть те, що сьогодні «Радіо Свободи» було відмовлено в апеляції несправедливих штрафів, введених в рамках російського репресивного законодавства щодо реєстрації іноземних агентів», - додав Прайс у заяві, яка прозвучала лише через кілька годин після того, як суд у Москві відхилив п‘ять апеляцій, які подала «Радіо Свобода» з метою оскарження штрафів.

Прайс наголосив, що «Радіо Свобода і так «значно обмежена в своїй спроможності здійснювати мовлення на російському телебаченні та радіо».

«Це неприйнятно і ми продовжимо підтримувати присутність незалежних міжнародних ЗМІ в Росії», - заявив посадовець.

Дивіться також: Що означають запроваджені ЄС та США спільні санкції щодо Росії через отруєння та ув’язнення Навального, якими можуть бути їх наслідки? Відео

XS
SM
MD
LG