Спеціальні потреби

Президент Трамп: Ми закінчуємо еру безкінечних воєн


Президент Дональд Трамп, якого останніми днями гостро критикують за намір вивести тисячі американських військ з Німеччини, заявив, що завданням амеріканських солдатів є захищати "життєво важливі інтереси США", а не боротися з "безкінченими війнами" на чужих землях.

Про це він сказав під час промови до випускників військової академії West Point.

Звертаючись до близько тисячі кадетів, які слухали його на вулиці під час випускного, перебуваючи на двометровій соціальній дистанції один від одного, Дональд Трамп сказав, що робота американського солдата є не відновлювати чужі країни, але “захищати, і міцно захищати, свою країну від чужих ворогів”.

“Ми закінчуємо еру безкінечних воєн”, - заявив президент Трамп. Це не є робота американських сил “вирішувати застарілі конфлікти на далеких землях, про які багато людей навіть не чули”.

Раніше цього тижня президент заявив про намір вивести 9500 військових з Німеччини і передислокувати їх у Польщу або в інше місце. Німеччина вважається одним із найближчих союзників США, тож це рішення викликало обурення як в американському Конгресі, так і серед представників німецької влади.

Навіть серед республіканців звучить критика на адресу президента. У конгресі США 22 законодавця від Республіканської партії у зверненні до президента заявили, що виведення американських військ з Німеччини може зашкодити національній безпеку США та заохочує російську агресію.

На посаді президента Дональд Трамп вивів американські війська з Сирії і тиснувпереконував американських союзників, щоб вони виділяли більше коштів на оборонні цілі.

Дивіться також: У США зростає попит на бункери

У США підвищився попит на бункери. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:43 0:00

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG