Спеціальні потреби

Більшість смертей від коронавірусу у США очікують у наступні декілька тижнів - брифінг у Білому домі


Президент США Дональд Трамп на брифінгу у Білому домі 31 березня 2020 року
Президент США Дональд Трамп на брифінгу у Білому домі 31 березня 2020 року

Кількість померлих від COVID-19 у США може скласти від 100 000 до 240 000 вже у наступні два місяці, навіть за умови, що американці дотримуватимуться соціального дистанціювання. Про це на прес-брифінгу у Білому домі повідомили представники президентської робочої групи з подолання епідемії, пише Стів Герман для «Голосу Америки».

«Наступні два-три тижні стануть найбільш важкими для нашої країни», - заявив президент США Дональд Трамп під час брифінгу, що тривав дві години. Він також представив свою нову програму з дотримання соціального дистанціювання, і продовжив обмеження на пересування до 30 квітня. «Наша країна проходить раніше небачене випробування», - додав він.

«Я хочу, щоб кожен американець був готовий до важких днів, що настануть. На нас очікують пара важких тижнів», - наголосив президент.

«Маємо передбачати таку цифру, але ми не повинні вважати, що цього не можна уникнути», - заявив директор Національного інституту алергій та інфекційних захворювань д-р Ентоні Фаучі про прогнозовані більше 100 000 фатальних випадків.

«Немає чудодійної вакцини, чи терапії. Йдеться лише про поведінку», - додала д-р Дебра Брікс.

На ранок 1 квітня у США зафіксовано більше 188 000 випадків зараження на COVID-19 та більше 4 000 смертей.

Дивіться також: Як ліки від малярії працюють проти коронавірусу та які ще медичні препарати випробовують сьогодні? Відео

XS
SM
MD
LG