Спеціальні потреби

Реформу поліції розглядатимуть законодавці США цього тижня


Сенатор Тім Скотт оголошує про новий законопроект з реформи поліції в Сенаті, 17 червня 2020 року
Сенатор Тім Скотт оголошує про новий законопроект з реформи поліції в Сенаті, 17 червня 2020 року

Обидві палати Конгресу США - Палата представників та Сенат планують цього тижня проголосувати за реформування американської поліції.

Заклики реформувати поліцію озвучують учасники протестів, які поширились у США після смерті афроамериканця Джорджа Флойда, якого затримала поліція.

Сенатор Тім Скотт, який представляє позицію Республіканців стосовно законопроекту в Сенаті, заявив, що обидві партії «згідні стосовно 70% того, що необхідно»

Представлені законопроекти передбачають більш широке застосування камер для відеофіксації дій поліції, надають лінчуванню статус федерального злочину, збільшують навчальні програми для поліцейських а також посилюють вимоги до звітності, пише Голос Америки.

Сенатор Тім Скотт, який представляє позицію Республіканців стосовно законопроекту в Сенаті, заявив, що обидві партії «згідні стосовно 70% того, що необхідно». Він зауважив, що проект, який підтримує Демократична партія, на відміну від законопроекту республіканців, не містить збільшення відповідальності за подання неправдивих рапортів поліцейськими.

Парламентарі ще не досягли згоди стосовно питання скасування так званого «кваліфікованого імунітету», який захищає посадовців поліції, дії яких були визнані незаконними, включно з випадками застосування надмірної сили і ускладнює можливість судового оскарження таких дій.

Палата представників, контрольована демократами, хоче прийняти закон, який зруйнує нашу поліцію
Дональд Трамп

Представники Демократичної партії, які контролюють більшість в Палаті представників США, підтримали вимогу протестувальників про скасування «кваліфікаційного імунітету».

Республіканці, включаючи президента США Дональда Трампа, виступають проти.

«Палата представників, контрольована демократами, хоче прийняти закон, який зруйнує нашу поліцію», - написав Трамп у Twitter.

Дивіться також: Комітет з розвідки Палати Представників Конгресу провів слухання про тренди онлайн-операцій впливу. Відео

XS
SM
MD
LG