Спеціальні потреби

Рахунок на мільйон доларів за лікування коронавірусу отримав пацієнт у США - Seattle Times


70-річний Майкл Флор, який більше двох місяців лікувався від COVID-19 у лікарні Сіетла, тепер отримав рахунок на 1,1 мільйона доларів.

Через те, що Флор підпадає під програму американського державного медичного страхування для літніх людей Medicare, його зобов‘язання зі сплати за рахунком обмежаться лише $ 6000 франшизи. Решту сплатить держава. Більше того, навіть ця сума може бути покрита за рахунок держави, завдяки рішенню Конгресу США з подолання пандемії.

Документ, в якому лікарня надала перелік наданих Флору послуг, має 181 сторінку, пише Seattle Times.

Послуги включали вартість 42 днів перебування в ізоляційному боксі палати інтенсивної терапії, що склала 9 736 доларів на день.

29 днів Флор був підключений до апарату штучного дихання, вартість цього складала 2 835 доларів на день. Біля чверті ціни припадає на ліки.

Раніше письменник Дейвид Лейт отримав рахунок за лікування від коронавірусу на 320 000 доларів, але він також не сплачував нічого з власної кишені, в основному, завдяки програмам допомоги в час пандемії. Лейт закликав поширити таку практику і на пацієнтів, які лікуються від інших хвороб у США, таких, наприклад, як рак, бо вони змушені сплачувати великі медичні рахунки.

«Лікування від нового коронавірусу або лікування від раку не повинні відрізнятись в плані фінансового тягаря, - писав Лейт. - Оплата не має залежати від того, як добре пишуть про твою хворобу».

Дивіться також: Небезпечне сміття: волонтери прибирають маски та рукавички з вулиць. Відео

Небезпечне сміття: волонтери прибирають маски та рукавички з вулиць. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:23 0:00

XS
SM
MD
LG