Спеціальні потреби

США призупинили переміщення військових з Німеччини


Генерал Тод Уолтерс, командувач силами США в Європі
Генерал Тод Уолтерс, командувач силами США в Європі

В Пентагоні призупинили підготовку до переміщення майже 12 000 американських військових з Німеччини. Про це пресі заявив командувач силами США в Європі генерал Тод Уолтерс в середу.

«На даний час, кожен із цих варіантів призупинено. Їх буде переоцінено з самого початку», - сказал Уолтерс пресі. Уолтерс заявив, що новопризначений міністр оборони США Ллойд Остін розпочав «ретельний перегляд» планів із зменшення присутності в країні.

«Планування в рамках минулої ініціативи призупинено, щоб наш міністр оборони та ця адміністрація могли провести ретельний огляд питань, які виникали до того, як на посаду заступив міністр Остін», - сказав Уолтерс.

Колишній президент США Дональд Трамп виступав за значне скорочення американського контингенту у Німеччині. Він також неодноразово критикував Німеччину за, на його думку, недостатній внесок до колективної оборони.

Деякі оглядачі та політики у США виступали проти зменшення контингенту в Європі, заявляючи, що це може послабити дії з протистояння російській агресії в регіоні.

У Німеччині перебуває приблизно 34 000 американських військових, пише видання Military Times. Контингент опікується не лише європейськими питаннями, а також забезпечують військову політику США в інших регіонах. З 12 000 військових, яких США планували закрита з Німеччини, половина мала повернутись до США, а іншу половину було б переміщено до інших європейських країн.

Дивіться також: Світова реакція на засудження Навального. Відео

Світова реакція на засудження Навального. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:19 0:00

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG