Спеціальні потреби

США оголосили рівень небезпеки 3-го рівня для подорожей в Україну


Державний департамент США оголосив рівень небезпеки 3-го рівня для подорожей в Україну - у зв'язку з поширенням коронавірусу та спалахами насильства.

На своєму офіційному веб-сайті відомство рекомендує «переглянути свій візит в Україну через COVID-19» і «посилити свою пильність через злочинність і соціальний неспокій» в Україні.

«Протести, які часом переростають у насильницькі, постійно трапляються на всій території України, включно з Києвом. Політичні замовні вбивства і вибухи бомб також траплялися. Є повідомлення про насильницькі напади радикальних груп на представників меншин», - йдеться у повідомленні Державного департаменту США.

Напередодні Центри із контролю та запобігання хвороб у США оголосили Повідомлення про небезпеку для здоров‘я третього рівня в Україні, у зв'язку з поширенням там коронавірусу.

«Україна скасувала указ про обов’язкове перебування людей вдома, частково відновила роботу транспорту і бізнес-операції», - пояснює Держдеп своє рішення.

Крім того, зовнішньополітичне відомство США нагадує американцям не подорожувати в Крим та у східну Україну через російську окупацію та збройний конфлікт.

Минулого тижня Держдеп США скасував дію Глобального повідомлення четвертого рівня про небезпеку подорожей в усі країни, яке запровадили 19 березня цього року через небезпеку поширення коронавірусу.

Натомість Державний департамент вирішив повернутись до системи, коли рівень безпеки від 1 до 4 рівня оголошують індивідуально до кожної країни.

Дивіться також: Кандидат на посаду нового посла США в Україні Кіт Дейтон розповів про пріоритети у разі затвердження

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG