Спеціальні потреби

Кораблі авіаносної групи США «Дуайт Ейзенгауер» діють в Чорному морі


Ракетний крейсер ВМС США класу «Тікондерога» «Монтерей»
Ракетний крейсер ВМС США класу «Тікондерога» «Монтерей»

Ракетний крейсер та ракетний есмінець, що належать до авіаносної ударної групи США «Дуайт Ейзенгауер», діють у Чорному морі з п‘ятниці, йдеться у повідомленні Шостого флоту США. Сам авіаносець «Дуайт Ейзенгауер» діє в Середземному морі з 14 березня.

Ракетний крейсер ВМС США класу «Тікондерога» «Монтерей» прибув до Чорного моря у п‘ятницю. Попередній візит крейсера США такого класу до Чорного моря датується 2017 роком, зауважує видання BlackSeanews. Ракетний есмінець США «Томас Гаднер», що належить до тієї ж авіаносної групи прибув до Чорного моря у вихідні.

Це чудова нагода для нашого корабля взаємодіяти із союзниками по НАТО і партнерами у Чорному морі
командувач «Томаса Гаднера» Бо Манкузо

Кораблі зайшли до Чорного моря, щоб взяти участь в навчаннях «Морський щит», які проводить Румунія, повідомили у ВМС США.

Протягом вихідних, ця пара кораблів взаємодіяла з літаками авіаносної групи «Дуайт Ейзенгауер» F/A-18E/F Super Hornets а також ВПС Туреччини та літаками сил США в Європі, повідомляє USNI з посиланням на повідомлення Шостого флоту США.

«Це чудова нагода для нашого корабля взаємодіяти із союзниками по НАТО і партнерами у Чорному морі, - заявив командувач «Томаса Гаднера» Бо Манкузо. - Ми віддані підтримці безпеки та стабільності в регіоні та очікуємо на нагоду посилити нашу спільноту боєготовність та морські спроможності».

Відкриття навчань «Морський щит 21» відбулось в суботу в Констанці, Румунія. Навчання триватимуть з 19 по 29 березня в Чорному морі, повідомили ВМС Румунії. У навчаннях візьмуть участь більше 2000 військових з 8 країн, 18 бойових кораблів та 10 літаків, заявили у румунському відомстві.

Дивіться також: Держсекретар США попереджає: компанії, залучені до будівництва Північного Потоку-2 мають негайно припинити роботу над трубопроводом. Відео

XS
SM
MD
LG