Спеціальні потреби

Ілон Маск підтвердив, що Tesla була ціллю хакерського нападу, в плануванні якого звинуватили росіянина


Ілон Маск підтвердив, що хакери планували напасти саме на автовиробника компанію Tesla. «Велика подяка. Це була серйозна атака», - заявив Маск у відповідь на повідомлення про дії правоохоронців, які не допустили проведення планованого кібернападу.

Йдеться про справу в якій минулої суботи ФБР заарештувало громадянина Росії. Йому було висунуто звинувачення в тому, що він пропонував мільйон доларів співробітнику компанії в американському штаті Невада за співучасть у проведенні хакерського нападу.

Як раніше повідомляв Голос Америки, 27-річного Євгена Крючкова, йдеться в документі Міністерства юстиції США, звинувачують у тому, що він намагався найняти працівника американської компанії, щоб той запустив зловмисну програму до корпоративної комп‘ютерної мережі, з метою нанесення шкоди та подальшої вимоги викупу. В документі не називається проти яких компанії планувався напад.

Крючков прибув до США по російському паспорту та туристичній візі. Він неодноразово зустрічався з працівником компанії, щоб обговорити план. Крючков обіцяв заплатити йому мільйон доларів, після того, як систему буде заражено шкідливою програмою, йдеться в повідомленні Міністерства.

Крючков постав перед судом у понеділок.

В судових документах звинувачення інших співучасників ідентифіковано за псевдонімами «Кіса» та «Паша», визначено особу Саши Скаробогатова а також йдеться про щонайменше ще одну спробу вчинення нападу на іншу компанію, пише АР.

Дивіться також: Заступник Державного секретаря США Стівен Біґен завершив дводенний візит в Україну. Відео

XS
SM
MD
LG