Спеціальні потреби

В своїй промові щодо зовнішньої політики, Байден планує говорити про те, як «відновити місце Америки у світі»


В понеділок президент США Джо Байден планує відвідати Державний департамент США. Про це у п‘ятницю оголосила речниця Білого дому Джен Псакі.

Під час цієї події Байден виступить із промовою щодо зовнішньої політики США і наголосить на тому, як «відновити місце Америки у світі», заявив пресі високопосадовець адміністрації.

Посадовець відзначив, що для свого першого візиту до урядової агенції Байден обрав саме Державний департамент, а не Пентагон, або ЦРУ, що підкреслює відданість Байдена розбудові альянсів і дипломатії.

З початку роботи на посаді, Байден провів розмови з низкою керівників інших країн, включаючи Канаду, Мексику, Британію, Францію, Німеччину, Японію а також Росію.

Минулого тижня новопризначений держсекретар США звернувся із промовою до американських дипломатів у якій наголосив на важливості лідерства США у світі.

Попри критику політики своїх попередників щодо міжнародних альянсів та партнерства, в адміністрації Байдена позитивно оцінили досягнення адміністрації Трампа в в деяких сферах міжнародної політики.

Про це під час події в Інституті миру заявив новопризначений радник із національної безпеки США Джейк Салліван. Він, зокрема відзначив досягнення адміністрації Трампа у посередництві між Ізраїлем, Бахрейном, ОАЕ, Марокко та Суданом, що «сприяло безпеці в регіоні», а також діалог США в сфері безпеки із Японією, Індією та Австралією.

Раніше в адміністрації Байдена також заявили про підтримку жорсткої політики щодо Китаю. Салліван, однак, розкритикував попередників за політику щодо Ірану і назвав її «посиленням ядерної кризи».

Дивіться також: Національна гвардія США: яка місія цієї особливої структури і скільки заробляють гвардійці. Відео

XS
SM
MD
LG