Спеціальні потреби

В Європі та США ситуація з коронавірусом погіршується. Китай заявляє про успіхи у стримуванні вірусу


 Фото: працівник служби доставки в Італії, 10 березня 2020 року
Фото: працівник служби доставки в Італії, 10 березня 2020 року

У вівторок Італія поширила карантин на всю свою територію, намагаючись обмежити поширення коронавірусу COVID-19. Це безпрецедентний для Європи крок з обмеження пересування для 60 мільонів людей - італійці зможуть їздити лише на роботу, в медичних цілях та у надзвичайних випадках. В країні зафіксовано більше 10 000 випадків зараження і більше 600 смертей від коронавірусу. Італія має другу після Китаю кількість зафіксованих випадків зараження.

Ізраїль запровадив карантин для всіх, хто приїздить до країни, а Японія планує запровадити надзвичайний стан по всій території. У США, низка штатів оголосили надзвичайну ситуацію. Також розробляється пакет заходів покликаних допомогти економіці країни під час епідемії.

В той час, як ситуація в Європі та США погіршується, в Китаї президент країні Сі Цзіньпін здійснив візит до міста Ухань, звідки розпочалось поширення вірусу. Таким чином Цзіньпін намагається продемонструвати впевненість у тому, що епідемію вдалось приборкати.

Сі Цзіньпін під час візиту до міста Ухань
Сі Цзіньпін під час візиту до міста Ухань

«Ми безперечно подолаємо цю епідемію», - заявив президент Китаю під час візиту. В країні значно скоротилась кількість нових виявлених випадків зараження. Японський автовиробник Nissan оголосив про поновлення роботи своїх заводів у Китаї.

Дивіться також: Трамп: уряд вживає всіх можливих заходів аби стримати поширення коронавірусу у США. Відео

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG