Спеціальні потреби

У США - більше 75 000 нових випадків COVID-19 за добу


Поширення пандемії коронавірусу триває - загальна кількість зареєстрованих заражень у світі досягла майже 14 мільйонів, згідно до даних американського університету Джонса Гопкінса.

Найбільше кількість заражень серед країн зафіксована у США - більше 3,5 мільйона осіб. Другою за кількістю заражень йде Бразилія, де ця кількість перевищила 2 мільйони. В Індії кількість заражень перевищила мільйон, що зробило цю країну третьою за кількістю випадків інфікування в світі.

В Індії кількість заражень перевищила мільйон, що зробило цю країну третьою за кількістю випадків інфікування в світі
В Індії кількість заражень перевищила мільйон, що зробило цю країну третьою за кількістю випадків інфікування в світі

В четвер США зафіксували новий рекорд заражень - більше 75 000 випадків, згідно до бази даних New York Times. Майже тисяча хворих на коронавірус загинули за добу.

Зі збільшенням кількості заражень, більше половини штатів а також мери міст видають вказівки про обов‘язкове носіння масок. Все ж існують і виключення.

Губернатор штату Джорджія Браян Кемп заявив про те, що він призупиняє дію вказівок місцевої влади про обов‘язковість масок. Він також оскаржив в суді рішення мерії міста Атланта та ще 14 міст про обов’язковість масок.

Мери міст американського Техасу, де зафіксовано спалах пандемії, звернулись з проханням про запровадження карантину в містах, щоб запобігти переповненню лікарень. Заступник директора з медичних питань міста Трампа в Техасі так описав пресі ситуацію з переповненням лікарень: «Ми можемо витримати спалах. Ми можемо витримати катастрофу. Але ми не можемо витримувати катастрофу щодня».

Дивіться також: Як наручний пристрій Buzz Neosensory дозволяє людям відчувати явища через тканину шкіри. Відео

Відео - найголовніше

Спікер Майк Джонсон представив план допомоги Києву. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:08:03 0:00
XS
SM
MD
LG