Спеціальні потреби

Економіка США в квітні-червні показала найгірше падіння за історію записів


Падіння реального ВВП склало 32.9 відсотка в другому кварталі у річному вимірі, після падіння на 5% у першому кварталі, повідомило Бюро економічного аналізу США.

В Бюро пов’язали різкий спад із введенням заходів, спрямованих на подолання пандемії коронавірусу. Обмеження на пересування, запроваджені в багатьох штатах в березні та квітні почали знімати в травні та червні а також почали надходити виплати допомоги домогосподарствам та бізнесу з подолання пандемії йдеться в записці Бюро.

Падіння у другому кварталі стало найгіршим з часів після Другої світової війни, коли США почали вести цю статистику. Все ж, дані падіння були кращими, ніж очікували експерти.

Аналітики опитані Dow Jones напередодні оголошення даних, очікували падіння у другому кварталі на рівні 34,7%, пише CNBC, а опитування експертів MarketWatch давало оцінку у 35% падіння, експерти Bloomberg очікували падіння на рівні 34%.

В третьому кварталі оглядачі очікують на зростання економіки. Опитані MarketWatch економісти прогнозують зростання на 18% у третьому кварталі, в річному вимірі. Швидкість зростання залежатиме від того, наскільки потужними будуть заходи з підтримки економіки у другому пакеті допомоги, який наразі розглядають в Конгресі США. Найбільшим ризиком для цього прогнозу є загроза наступних сплесків пандемії.

В Білому домі також сподіваються на швидке економічне відновлення. «Третій квартал буде чудовим, - заявив нещодавно президент США Дональд Трамп в інтерв‘ю Fox News. - Що добре про третій квартал, це те, що дані виходять якраз перед виборами».

Дивіться також: Авто з аукціону США - вигоди й ризики. Відео

Авто з аукціону США - вигоди й ризики. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:15 0:00

XS
SM
MD
LG