Спеціальні потреби

Дослідники у США визначили професію, де люди частіше хворіють на коронавірус


Працівники продовольчих магазинів, а надто ті, хто постійно контактує з клієнтами, більше за інших заражаються на коронавірус. Про це свідчать результати нового дослідження, опублікованого у журналі “Медицина в праці та в навколишньому середовищі” (Occupational and Environmental Medicine).

Дослідники взяли мазки на коронавірус у 104 працівників у магазинах американського міста Бостон в травні. У 20% з них підтвердився позитивний результат, що в п‘ять разів перевищило ймовірність позитивного тесту серед працівників інших професій в тій же громаді.

Видання CNN також повідомляє, що ці професії, швидше всього, стали “значним джерелом розповсюдження” хвороби, адже троє з чотирьох досліджених, у яких було виявлено коронавірус, не мали симптомів COVID-19.

“Ми були здивовані побачити настільки велику кількість людей без симптомів. Це, безумовно, дуже насторожує, оскільки це означає, що працівники продуктових магазинів прямо контактують з клієнтами і є своєрідними посередниками вірусу, практично суперпоширювачі”, - розповів доктор Джастін Янг, доцент Школи медицини у Бостонському Університеті та дослідник Гарвардської школі з охорони здоров'я, який був залучений до дослідження.

91% з усіх опитаних сказали, що постійно носили маску на роботі, але лише 66% респондентів визнали, що дотримувались соціальної дистанції.

Дивіться також: Бізнеси у столиці США готуються до чергових заворушень

Бізнеси у столиці США готуються до чергових заворушень. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:41 0:00

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в WhatsApp

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в WhatsApp

XS
SM
MD
LG